KRYTOVÝ SYSTÉM PERGOLA

PERGOLA VR-SOLID

Pergola VR-Solid je plne autonómna, hliníková, masívna pergola s automaticky uzatváranou lamelovou strechou a inovatívnym systémom odvodu vody, ktorý je realizovaný prostredníctvom integrovaného systému, ukrytého v nosných profiloch.

Plynulé nastavenie uhla sklonu lamiel dáva plnú kontrolu nad slnečným žiarením, umožňuje prirodzené vetranie a voľnú cirkuláciu vzduchu – rozsah otáčania je od 0 do 135 stupňov. konštrukcia je odolná extrémnym teplotám a poveternostným vplyvom, Pergola VR-Solid je lakovaná práškovou farbou vo všetkých farbách z palety RAL.

Je dostupný v samostatne stojacej alebo nástennej verzii.Maximálny rozmer jedného modulu je 4500mm šírka x 7000mm projekcia. Pergolu navyše na prianie zákazníka vybavíme rozvodmi vo vnútri profilov, aby sa dala kedykoľvek rýchlo a jednoducho dodatočne vybaviť ďalšími možnosťami.

LAMELOVÁ STRECHA V BETONOVEJ PERGOLE

nosníky, pohyblivé lamely

Automatyczny lamelowy dach, zamontowany w konstrukcję betonową pergoli, umożliwiający osłonę przed słońcem ale również przed deszczem, możliwość regulacji położeniem lamelek od 0 do 135 stopni, co sprawia że mamy pełną kontrolę nad promieniami słonecznymi. Dach wykonany jest z aluminium ekstrudowanego, malowane proszkowo na dowolny kolor z palety RAL

PERGOLA SO SKLENENOU STRECHOU

 

 

Sklo VSG/ESG 66,2 používané ako strecha pergoly je tvrdené a úplne bezpečné na používanie. Pergoly môžu byť vybavené posuvnými sklenenými výplňami, ktoré sú alternatívou k zimnej záhrade, v lete sa dajú vysunúť ľubovoľným smerom a umožňujú prúdenie čerstvého vzduchu a zabraňujú dodatočnému vykurovaniu ako v prípade tradičných zimných záhrad. Vďaka takýmto riešeniam si predĺžite sezónu užívania terasy od skorej jari do neskorej jesene a s použitím sálavých ohrievačov ju možno použiť aj ako celoročný produkt.

FOTOVOLTAICKÉ ZASTREŠENIA TERÁS

 

 

Starostlivé a estetické spracovanie je zabezpečené moderným dizajnom, celok je vyrobený z hliníkových profilov s práškovým nástrekom v ľubovoľnej farbe z palety RAL. Zastrešenie je možné prepojiť so získavaním slnečnej energie prostredníctvom fotovoltaických panelov umiestnených na streche.

ZASTREŠENIE BAZÉNU

 

 

Špeciálne eloxovaná hliníková konštrukcia ho robí úplne odolným voči účinkom a odparovaniu chlórovanej vody z bazéna, vďaka čomu bude zastrešenie vyzerať stále ako nové. Strešné lamely sú nastaviteľné tak, aby mal užívateľ kedykoľvek kontrolu nad svetlom. Priestor bazéna je navyše možné uzavrieť pomocou posuvného presklenia, alebo automaticky spúšťať rolety SCREEN, využiť môžete aj integrované tepelné žiariče a ozvučenie pre zlepšenie komfortu užívania a relaxu v okolí.

ZIMNÉ ZÁHRADY – SYSTÉM POSUVNÉHO SKLA

 

Systém sklenených posuvných panelov spája eleganciu a modernosť. Vďaka skleneným panelom sa môžete chrániť pred chladom, vetrom, dažďom, hlukom či hmyzom bez toho, aby ste stratili nádherný výhľad na okolitú prírodu a slnečné svetlo. Tieto typy riešení sú alternatívou k zimnej záhrade, v lete je možné sklenené výplne posúvať ľubovoľným smerom a poskytujú čerstvý vzduch a zabraňujú dodatočnému vykurovaniu, ako v prípade tradičných zimných záhrad.

Panely uzatvárajú priestor pod strechou, pohybujú sa hladko a nehlučne po koľajniciach pomocou vozíkov. V závislosti od zvoleného riešenia sa dá posúvať doľava, doprava alebo oboma smermi. Nemajú žiadny rám, vďaka čomu sú po zatvorení takmer ako jedna plachta.

Sklo, z ktorého sú panely vyrobené, je tvrdené a bezpečné na používanie. Vďaka ich použitiu si predĺžite sezónu užívania terasy od skorej jari do neskorej jesene a s použitím sálavých ohrievačov je možné ju využívať aj ako celoročný produkt. Posuvné sklenené panely je možné kombinovať s bočnými zástenami a/alebo pohodlnými vonkajšími závesmi, čo vám umožní vychutnať si útulný tieň počas slnečných dní.

CARPORT – GARÁŽOVÝ POLIČ

 

Moderné riešenie pre potreby parkovania našich vozidiel, starostlivé a estetické spracovanie zaisťuje moderný dizajn, celok je vyrobený z hliníkových profilov, práškovo lakovaných v ľubovoľnej farbe z palety RAL. Zastrešenie je možné prepojiť so získavaním slnečnej energie prostredníctvom fotovoltaických panelov umiestnených na streche.

KRYTOVÉ SYSTÉMY

 

 

OBRAZOVKA UZÁVERY ZIP + DRIVE SOMFY IO

Automatický, vonkajší, opaľovací krém, vyrobený zo špeciálnych tkanín s hustotou prieniku 1%, 3%, 5%, 10%, ktoré dokonale absorbujú slnečné lúče, vďaka čomu je terasa príjemná na používanie v horúcom dni, ako aj na jar alebo jeseň.

  • Veľkosť kazety v závislosti od veľkosti max 120 mm x 120 mm:
  • šírka systému do 5000 mm
  • kazeta vyrobená z extrudovaného hliníka
  • zipsový mechanizmus
  • elektrický pohon
  • dvojdielne vedenie so systémom kompenzačných tesnení
  • konštrukcia môže byť lakovaná v akejkoľvek farbe RAL
  • systém je kompatibilný s pergolovým systémom
Tento web používa cookies na účely poskytovania služieb, reklamy alebo štatistík. Môžete ich zablokovať konfiguráciou webového prehliadača.
Zásady ochrany osobných údajov
Ako zakázať súbory cookie
SÚHLASÍM